همسونیوز/سردار غلامعلی کفاش بعد از ظهر شنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: امسال برنامه‌های سوم خرداد با محوریت سپاه امام صادق استان بوشهر برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه برنامه‌های امسال از اول خرداد تا چهارم خردادماه برگزار می‌شود اضافه کرد: برنامه‌ها به دستگاه‌ها ابلاغ شده است و برنامه‌های متنوعی در طول این چهار روز برگزار خواهد شد.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر از برگزاری همایش پیشکسوتان خبر داد و بیان کرد: برنامه نشست خبری و همایش نیروهای مسلح و غبارروبی قبور شهدا از دیگر برنامه‌های این مناسبت است.
وی از برگزاری حضور نیروهای مسلح در نماز جمعه خبر داد و افزود: یکی از فرماندهان ارشد نظامی نیز قبل از خطبه نماز جمعه سخنرانی خواهد کرد.
سردار کفاش ادامه داد: توقع داریم که همه نهادها و ادارات همچون گذشته همکاری و مشارکت مناسبی در این برنامه‌ها داشته باشند.
وی با اشاره به همزمانی سوم خرداد با لیالی قدر، گفت: انتظار می‌رود که در زمینه فضاسازی به گونه‌ای اقدام شود که حرمت این ایام حفظ شود.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر از برگزاری برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در سطح استان به مناسبت سوم خرداد خبر داد و اظهار داشت: در همین راستا نمایشگاهی نیز برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه ۲۳ یادمان شهدای گمنام در سطح استان بوشهر بدون اقدام مانده است، تصریح کرد: انتظار می‌رود اقدامات لازم برای ساخت این یادمان شهدا در سریع‌ترین زمان انجام شود.
وی با اشاره به اینکه ۳۰ یادمان شهدای گمنام استان بوشهر به صورت کامل تکمیل شده و هشت یادمان شهید نیز در دست اقدام است، افزود: ۲۳ یادمان شهید گمنام استان بوشهر نیز بدون اقدام مانده است و امیدواریم هرچه سریع‌تر اقدام شود تا بیش از این شرمنده شهدا نشویم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22