شبستان/اسکندری، رییس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان شرقی گفت: سال گذشته ۱۰۰ هزار و ۳۴۷ نفر - ساعت به مناطق مختلف برای محرومیت زدایی اعزام شدند.
سرهنگ «محمد اسکندری» امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌ شرقی از فعالیت تعداد 450 گروه جهادی در استان خبر داد و اظهار داشت: از این تعداد، 144 گروه در سال گذشته فعال شده اند.
رییس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان شرقی ادامه داد: سال گذشته 100 هزار و 347 نفر - ساعت به مناطق مختلف برای محرومیت زدایی اعزام شدند.
اسکندری ادامه داد: بر همین اساس پارسال 267 تیم مجهز پزشکی و درمانی نیز در قالب گروه های جهادی به مناطق محروم آذربایجان شرقی اعزام شدند و خدمات رایگان پزشکی به محرومان جامعه ارایه کردند.
وی خاطرنشان کرد: در حوزه آموزش هفت هزار و 666 مورد با همکاری اداره کار و فنی حرفه ای استان و علوم پزشکی تبریز آموزش داشته‌ ایم و در حوزه محرومیت زدایی نیز 145 باب خانه محروم ساخته شد و 15طرح عمرانی در طرح کرامت 1 و 2 نیز به بهره برداری رسید.
اسکندری با اشاره به اقدامات این سازمان در سیل اخیر، گفت: قرارگاه هایی در سه استان سیل زده ایجاد شد و تعداد 359 گروه جهادی به مناطق اعزام شدند که طی آن 270 تن اقلام مختلف به سیل زده ها اهدا شد.
وی توزیع یک میلیون لیتر آب آشامیدنی، 200 هزار لیتر آب معدنی، 28 هزار تخته پتو، 2 هزار تخته قالی شویی صلواتی، پاکسازی تعداد 200 باب خانه و لایروبی 41 محله را از دیگر خدمات بسیج سازندگی آذربایجان شرقی در مناطق سیل زده بیان کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی