باشگاه خبرنگاران/رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان ابهر گفت: راهدار وظیفه شناس با اقدام و هشدار به موقع، راننده و چهار سرنشین آن را از مرگی تلخ و دلخراش نجات داد.
معصومی گفت: گشت راهداری شهرستان ابهر در آزادراه زنجان – قزوین مشغول گشت زنی بود که حدود بیست متر خارج از شانه خاکی ،توقف خودرو پژو روآ توجه مامورگشت را به خود جلب می کند .
وی افزود: راهدار وظیفه شناس سریعا با حضور درکنار خودرو با پیکر بی هوش وخون آلود پنج سرنشین مواجه می‌گردد و با توجه به سردی هوا بلافاصله ضمن تماس با پلیس ۱۱۰ و نیرو‌های امداد رسان نسبت به گرم نگه داشتن مصدومین با کشیدن پتو وکاپشن خودروی مجروحین اقدام می‌نماید.
معصومی ادامه داد: سهراب ازلگینی به معنای واقعی کلمه فرشته نجاتی می‌شود که حضور هوشیارانه اش درهنگام گشت زنی و در تاریکی شب، جان پنج نفر را ازخودرویی که چند بار روی زمین غلطیده و دربیست متر عمق شانه متوقف شده است وسرنشینان آن دچارخونریزی شدید شدند، نجات می‌دهد.
گفتنی است؛ طبق پیگیری‌های صورت گرفته حال پنج مصدوم انتقال یافته به بیمارستان روبه بهبود است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی