رکنا/دادستان بخش رودهن از دستگیری دو رمال و دعانویس به جرم کلاهبرداری در شهر آبعلی خبر داد که موجودی حساب‌ آنها قریب به 2 میلیارد تومان بوده است.
حجت الاسلام والمسلمین علیرضا تقیان روز شنبه در گفت وگویی با اعلام این خبر اظهار داشت: با اقدامات و بررسی های صورت گرفته با مقامات قضایی و انتظامی در هفته گذشته فعالیت 2 رمال و دعانویس در شهر آبعلی شناسایی شد.
وی افزود: طبق تحقیقات این دو فرد با هم نسبت فامیلی داشته و دارای سابقه فعالیت 15 و 4 ساله بودند که با استفاده از ادوات متعدد اقدام به اخاذی از افراد در نقاط مختلف می کردند.
این مقام مسئول ادامه داد: پس از دستگیری این افراد حساب های بانکی آن ها مسدود و در اسرع وقت مبالغ واریزی به حساب آنان بررسی خواهد شد.
حجت الاسلام تقیان با تاکید بر اینکه میزان مبلغ کلاهبرداری این افراد در حال بررسی است بیان کرد: تاکنون هیچ گونه شاکی خصوصی در این راستا به نهادهای قضایی مراجعه نکرده است.
سردار عبدالرضا ناظری دقایقی، فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران نیز در این خصوص با بیان اینکه این دو متهم از تمام نقاط کشور مشتری داشتند، گفت: موجودی حساب‌ آنها قریب به دو میلیارد تومان بوده است و در حال حاضر با دستور قضایی در زندان به سر می‌برند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651