شبستان/ «سید احمدموسوی» امروز (شنبه ۲۱ اردیبهشت) در جلسه کاهش پیک و گذر از تابستان ۱۳۹۸ شرکت‌های توزیع استان‌های شمالی که با حضور معاون هماهنگی توزیع و مدیرکل دفتر خدمات مشترکین و مدیریت مصرف شرکت توانیر و هئیت همراه برگزار شد، اظهار کرد: ۹۸ درصد مشترکین برق در گلستان مشترکین عادی و کمتر از دو درصد مشترکین دیماندی هستند و بیشترین تعرفه برق گلستان مربوط به مصارف خانگی است.
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق گلستان ادامه داد: سهم مصرف مشترکین برق در استان گلستان قالب خانگی است و در چهار ماهه تابستان سال گذشته ۴۹ درصد مصرف برق گلستان خانگی بوده است.
وی گفت: تلاش شده با توجه به اینکه تفاهم‌نامه‌ها را منعقد کردیم بتوانیم کاهش پیک بار را در سال ۱۳۹۸ شاهد باشیم‌.
موسوی تاکید کرد: از ۲۶ شهریور سال ۱۳۹۷ استارت کاهش پیک سال ۱۳۹۸ را آغاز کردیم و به هر یک از اعضا ماموریت‌ها ابلاغ شد و جلساتی به شکل اختصاصی نیز به این منظور برگزار شد.
وی گفت: ۳۲.۵ مگاوات مصرف مشترکین صنعتی است و ۶۰۱ مورد تفاهم‌نامه همکاری برای گذر از پیک بار در این بخش داشتیم و ۵۳.۴ در صورت محقق شدن آن کاهش پیک بار را به همراه خواهد داشت.
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق گلستان تاکید کرد: ۵ هزار و ۵۰۸ تفاهمنامه در بخش کشاورزی برای گذر از پیک بار انعقاد شده است.
وی گفت: پیگیری تشکیل و برگزاری جلسات ستاد مدیریت مصرف شهرستان‌ها به ریاست فرمانداران هستیم، برنامه‌ریزی جهت طرح موفق ساعت به وقت گلستان همانند سال‌های گذشته دنبال می‌کنیم.
موسوی گفت: پیگیری اجرای طرح قطع از راه دور جایگاه‌های سی‌ان‌جی‌ها هستیم و سرویس کولر را از دنبال می‌کنیم و تا کنون ۲ هزار و ۷۰۰ کولر را سرویس کردیم و امید داریم بتوانیم تا ۲۰ هزار کولر را امسال سرویس کنیم.
وی افزود: ۵ هزار کنتور مشترکین پر مصرف که آنالوگ بودند به دیجیتال تبدیل شده و تبدیل کنتور آنالوگ به دیجیتال برای ۵ هزار مشترک دیگر نیز در دستور کار است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar