فارس/ منوچهر جمالی عصر امروز در دومین نشست شورای برنامه‌ریزی گیلان در سالن غدیر استانداری با اشاره به متوقف شدن سد دیورش در رودبار اظهار کرد: آب سد کمک مؤثری در تأمین آب شرب روستاها شهرستان دارد اما امروزه به دلیل مطالبات در حال تعطیل شدن است و لازم است کمک ویژه برای پرداخت ۱۰ میلیاردی به این سد شود.
وی با بیان اینکه تاکنون ریالی برای فاضلاب شهرستان رودبار در نظر گرفته نشده افزود: تمامی شهرستان‌های گیلان دارای فاضلاب حداقلی هستند اما فاضلاب شهرستان رودبار مستقیماً وارد آب سد سفیدرود می‌شود و پرداختن به بهداشت توجه همگان را می‌طلبد.
نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توجه بیش‌ازپیش دولت به تکمیل ورزشگاه رودبار تأکید کرد و گفت: با توجه به سرانه ورزشی در شهرستان رودبار، لازم است دولت تکمیل استادیوم ۵۰۰۰ نفری در رودبار را با سرعت بیشتری انجام دهد.
وی با اشاره به آسیب‌های ثانویه ایجاد آزادراه در رودبار خاطرنشان کرد: برای تکمیل آزادراه در رودبار اعتباراتی گذاشته‌شده اما رودبار دچار ضررهایی نیز شده که لازم است توجه بیشتری به آن شود.
نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی همچنین از مخاطرات ایجادشده در انتقال خط لوله گاز در شهرستان رودبار هشدار داد و تصریح کرد: خط لوله در شهرستان یک‌بار دچار سانحه شده است و درحالی‌که باید ضخامت و کلاس لوله را تغییر دهند، حریم خط لوله را افزایش داده‌اند که این مسئله بسیار نهم و خطرآفرین است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی