ایسنا/مدیر رفاه اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: بیش از ۲۰۰ فروشگاه کار توزیع بسته‌های حمایتی در استان را انجام می‌دهند.
حمیدرضا درویش‌پور بیان کرد: فروشگاه‌هایی که مورد تأیید ما هستند کار توزیع سبد کالا و بسته‌های حمایتی را در استان انجام می‌دهند.
وی تصریح کرد: متاسفانه در این بخش برخی فروشگاه‌ها در سطح استان همکاری لازم را با ادارات کل بهزیستی، کمیته امداد و تعاون، کار و رفاه اجتماعی ندارند.
این مسئول یادآور شد: از سال ۹۳ تاکنون بیش از ۱۴ دوره توزیع بسته‌های حمایتی در استان انجام شده است.
درویش‌پور تصریح کرد: در راستای حمایت از مصرف‌کنندگان، ۱۲ اکیپ در سطح شهرستان‌ها کار بازرسی از فروشگاه‌های توزیع سبد کالا را بر عهده دارند.
وی اضافه کرد: در حال حاضر ۲۰۰ فروشگاه در سطح استان کار توزیع بسته‌های حمایتی را برعهده دارند.
مدیر رفاه اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان بیان کرد: در حال حاضر ۳۷۰ هزار نفر در سطح استان سبد حمایتی دریافت می‌کنند.
وی اظهار کرد: ما در طول این چند سال واز اوایل دولت تدبیر وامید سعی بر این داشتیم در تمامی مناطقی که امکان ایجاد فروشگاه برای توزیع داشته در جهت رفاه حال هم استانی‌ها فروشگاه‌های که قابلیت توزیع داشته باشند فعال کنیم. سعی ما رضایت قشر عزیز دریافت‌کننده سبد حمایتی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9