آخرین خبر/ رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری جاعل حرفه ای با 13فقره کلاهبرداری در البرز خبرداد.
سرهنگ محمد نادربیگی افزود: درپی ارجاع یک فقره پرونده با موضوع جعل عنوان مسئولیت های دولتی موضوع به صورت ویژه دردستور کار پلیس قرارگرفت.
وی اضافه کرد: با پیگری های ویژه پلیسی مشخص شد که متهم با جعل عناوین بازپرس دادسرا و وکیل دادگستری به افراد ساده لوح وعده استخدام فرزندان آن ها در ادارات و موسسات دولتی ، انجام امورات بیمه ای ، رفع موانع قضایی داده است.
وی گفت: کارآگاهان با انجام اقدامات ویژه پلیسی محل اختفای متهم را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری وی شدند.
این مقام انتظامی افزود:متهم در ابتدا منکر جرم خود شده که درمواجهه با اسناد ومدارک لب به اعتراف گشود و اذعان داشت که تاکنون 13فقره کلاهبرداری به مبلغ سه میلیارد ریال کرده است.
سرهنگ نادربیگی افزود: متهم بیشترین طعمه های خود را ازافراد سالخورده و رانندگان حمل ونقل عمومی انتخاب می کرده و اقدام به کلاهبرداری کرده است.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز به شهروندان توصیه کرد که درمواجهه با افرادی که خود را وابسته به مسئولین و دارای توان رفع مشکلات آنها معرفی می کنند به ادعای آنان توجه نکرده و هرگونه موارد مشکوک را از طریق سامانه فوریت های پلیسی 110 به پلیس اعلام کنند.
سرهنگ نادر بیگی در انتها از شهروندان درخواست کرد افرادی که به این شیوه مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند برای طرح شکایت به پلیس آگاهی استان البرز واقع در میدان طالقانی کرج مراجعه کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af