ایرنا/کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: سرعت باد در جزیره های خلیج فارس و تنگه هرمز در بعد از ظهر و شب امروز یکشنبه و فردا دوشنبه به 40 تا 50 کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج تا 180 سانتیمتر بر ساعت پیش بینی می شود.
مرضیه سی سی پور روز یکشنبه افزود: در این مدت دریا در محدوده جزیره های کیش، لاوان، سیری، ابوموسی، تنب بزرگ و کوچک، جنوب جزیره قشم، هرمز، لارک و هنگام مواج پیش بینی می شود.
وی بیان داشت: توصیه می شود تمهیدات لازم در بنادر هرمزگان برای رفت و آمد شناورهای سبک، صیادی، تفریحی و مسافربری صورت پذیرد.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان اظهارداشت: از روز سه شنبه تا پنجشنبه هفته جاری با کاهش سرعت باد، شرایط دریا برای رفت و آمدهای دریایی و انجام امور صیادی و دریانوردی مساعد پیش بینی می شود.
سی سی پور یادآورشد: در ساعت های بعد از ظهر هفته جاری نیز افزایش و گذر ابر بر روی آسمان هرمزگان پیش بینی می شود که وقوع رگبار بهاره باران در ارتفاعات و مناطق مستعد استان دور از انتظار نیست.
وی گفت: فردا دوشنبه کاهش نسبی دما پیش بینی می شود و از سه شنبه تا پایان هفته جاری دمای هوای هرمزگان بین 1 تا 2 درجه سلسیوس در نوسان خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121