ایرنا/رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون به منظور تنظیم بازار و جلوگیری از هیجان کاذب خرید مردم 350 تن انواع کالا در فروشگاه های زنجیره ای سطح شهر توزیع شده است.
علی شاهرودی روز یکشنبه افزو.د: این کالاها شامل 289 تن شکر، 17 تن و 320 کیلو گرم گوشت منجمد ، چهار تن گوشت گرم و 30 تن برنج می بود.
وی اظهار داشت: کار توزیع این کالاها همچنان از طریق فروشگاه های زنجیره ای سطح شهر بروجرد همچنان ادامه دارد و دلیلی برای ازدحام و نگرانی مردم از نبود کالا وجود ندارد.
رئیس اداره صمت بروجرد بیان کرد: در راستای تنظیم بازار و حمایت از مصرف کنندگان پارسال 591 تن انواع برنج، گوشت، شکر، مرغ و 100کارتن تخم مرغ در سطح شهر بروجرد توزیع شد.
شاهرودی اضافه کرد: در فروردین ماه 315 مورد بازرسی انجام شده که 31 واحد متخلف شناسایی و پرونده آنها برای رسیدگی بیشتر به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.
وی با بیان اینکه ازدحام برای خرید شکر در بازار ناشی از جو روانی ایجاده شده است، ادامه داد: بیشترخریداران شکر دولتی آن را در خانه احتکار نموده و با توجه به نقش شکر در سبد کالای خانوارها نیازی به این همه هجوم و ازدحام صف برای خرید شکر وجود ندارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9