ایسنا/معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان، گفت: ساماندهی اماکن متروکه و جمع آوری معتادان متجاهر در این مکان‌ها با جدیت پیگیری خواهد شد .
خوش اقبال در جمع روسای کمیته‌های تخصصی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان که در دفتر دبیر شورای کردستان برگزار شد، اظهار کرد: در چند دهه گذشته معتادین متجاهر در آرامستان تایله حضور دارند و این موجب رنجش مردم حاشیه این آرامستان شده است‌.
وی افزود: سازمان اوقاف استان نسبت به ساماندهی این اماکن مقدس که پاتوق معتادان متجاهر است، اقدام کرده و شهرداری سنندج را نیز متولی زیبا سازی این محدوده کرده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان، بیان کرد: بهتر است هم زمان با ساماندهی و زیبا سازی قبرستان تایله سنندج، مراکز کاهش آسیب و شلترها در حاشیه این محدوده جهت ساماندهی معتادان متجاهر ایجاد شود.
خوش اقبال گفت: استانداری و مدیران با جدیت از اقدامات عرصه مبارزه با مواد مخدر حمایت کرده و تا حصول نتیجه ساماندهی قبرستان تایله سنندج پیگیری خواهند کرد.
وی همچنین بر رفع موانع سازمان‌های مردم نهاد تاکید کرد و افزود: یکی از استراتژی‌های بنیادین عرصه مبارزه با مواد مخدر اجتماعی کردن این امر و واگذاری امور به خود مردم است و ادارات این مهم را در اولویت قرار دهند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34