باشگاه خبرنگاران/ سرهنگ مجید حسینی، فرمانده انتظامی شهرستان بندر انزلی گفت: در پی کشف جسد زنی ۵۲ ساله در یک خانه مسکونی، شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان و پلیس آگاهی استان با تلاش شبانه روزی و همکاری مقام قضایی در کمتر از ۲۴ ساعت، موفق به شناسایی و دستگیری قاتل شدند.
فرمانده انتظامی بندر انزلی با اشاره به اینکه متهم در بررسی فنی پلیس به قتل زن ۵۲ ساله با سلاح گرم به انگیزه سرقت اموالش اعتراف کرد، اظهار داشت: متهم ۲۸ ساله به سرقت ۶ حلقه النگو و مقداری طلا و بدلیجات دیگر از منزل مقتول معترف شد.
سرهنگ حسینی با بیان اینکه قاتل روز قبل از جنایت برای کار‌های تعمیراتی و فنی به منزل مقتول رفته بود و با دیدن زیورآلات وی وسوسه شده و نقشه قتل او را طراحی کرده بود، گفت: قاتل در روز بعد به بهانه ادامه تعمیرات با یک قبضه اسلحه وارد منزل مقتول شده و در یک اقدام بی‌رحمانه او را با شلیک گلوله به قتل می‌رساند.
وی از کشف اموال مسروقه به همراه اسلحه قاتل در ادامه تحقیقات و اقدامات فنی پلیس خبر داد و افزود: متهم طلاجات مسروقه را به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به یک مالخز ۳۲ ساله فروخته و در مقابل چک دریافت کرده بود.
فرمانده انتظامی بندر انزلی با اشاره به اینکه مالخر این پرونده و فروشنده ۲۷ ساله اسلحه نیز شناسایی و دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی