خبرگزاری اقتصادی ایران/مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان از فعالیت پنج خانه جوان در استان زنجان خبر داد و گفت: تعداد خانه‌های جوان در استان افزایش می‌یابد.
علی خلیلی شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران در محل اداره ورزش و جوانان استان زنجان، از فعالیت پنج خانه جوان در استان زنجان خبر داد و افزود: تعداد خانه‌های جوان در استان افزایش می‌یابد.
وی با بیان اینکه استان زنجان از ظرفیت بسیار خوبی در حوزه جوانان برخوردار است، اظهار کرد: در این میان باید به بحث توسعه خانه‌های جوان در استان توجه شود که ۲ خانه جوان دیگر هم در استان ایجاد می‌شود.
مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: خانه جوان بستر و فرصت خوبی برای استفاده جوانان است چراکه باعث توانمند شدن جوانان در حوزه‌های مختلف می‌شود.
خلیلی با اشاره به اینکه فرمانداران باید نسبت به ایجاد خانه جوان در یک محیط بسیار مناسب با اداره ورزش و جوانان استان همکاری کنند، تأکید کرد: جوان برای حضور در جامعه نیاز به فضایی دارد تا بتواند مهارت‌های ورود به جامعه را آموزش ببیند و پله‌های ترقی را طی کند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان به سرانه ورزشی استان زنجان اشاره کرد و یادآور شد: سرانه ورزشی استان زنجان بیش از ۷۴ سانتی‌ متر بوده که این میزان سرانه برای استان قابل قبول است.
خلیلی از وجود ۲۳ مجموعه ورزشی در استان زنجان خبر داد و ابراز کرد: در بخش خصوصی هم ۳۱۴ مجموعه ورزشی در استان زنجان در بخش بانوان و آقایان فعال است و اداره ورزش و جوانان بر عملکرد و فعالیت این باشگاه‌ها نظارت کامل دارد.
وی افزود: خوشبختانه در استان زنجان استقبال بانوان از باشگاه‌های ورزشی خوب است و روز به روز افزایش می‌یابد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی