آخرین خبر/ فرمانده انتظامی نظرآباد گفت: ماموران نیروی انتظامی این شهرستان یک کیلوگرم مواد مخدر شیشه درآزاد راه کرج - قزوین کشف کردند.
سرهنگ علی سلیمانی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر حمل و انتقال مواد مخدر در آزاد راه کرج - قزوین به شهرستان نظرآباد موضوع در دستورکار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: ماموران با تشکیل تیم های اطلاعاتی و بررسی موضوع ، موفق به شناسایی خودروی حامل مواد مخدر شدند.
وی در ادامه گفت : پس از هماهنگی با مقام قضایی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ، با اجرای یک مرحله ایست و بازرسی در ابتدای ورودی شهرستان ، موفق به توقیف خودروی پراید شدند.
سرهنگ سلیمانی اظهار داشت: ماموران در بازرسی به عمل آمده از خودروی متهمان، موفق شدند در صندلی عقب خودرو 1 کیلو شیشه خالص را که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود کشف کنند.
وی خاطر نشان کرد : در این عملیات، یک دستگاه خودروی پراید متهمان توقیف و تعداد 4 نفر سرنشین آن دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد در پایان گفت: ماموران پلیس در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و باندهای واردکننده موادافیونی به طور شبانه روزی آماده دریافت اخبار و گزارشات مردم در حوزه مواد مخدر هستند و پلیس تمام توان خود را در این راه به کار خواهد گرفت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af