فارس/رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: در دو هفته گذشته 157 مورد خودرو فقط در شهر اصفهان در محدوده‌های شمال شرق، خانه اصفهان و خیابان شیخ صدوق توقیف شد و جمعا بیش از 300 خودرو در تمامی سطح استان توقیف شده است.
رضا رضایی اظهار داشت: پلیس راهور استان اصفهان در سطح استان نسبت به برخورد با رانندگانی که قصد ایجاد مزاحمت، بدحجابی، سگ گردانی یا به‌ عبارتی‌ دیگر دور دور را دارند با به‌ کارگیری تمام توان خود اقدام می‌کند.
رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به توقیف خودروهای که ایجاد مزاحمت برای نوامیس دارند، گفت: در دو هفته گذشته 157 مورد خودرو فقط در شهر اصفهان در محدوده‌های شمال شرق، خانه اصفهان و خیابان شیخ صدوق توقیف شد و جمعا بیش از 300 خودرو در تمامی سطح استان توقیف شده است.
وی با بیان اینکه در هفته گذشته 123 خودرو در شهر اصفهان توقیف‌ شده گفت: درصد تردد چنین افرادی در خیابان‌ ها کمتر شده است؛ بیشتر ساکنینی که در این محدوده‌ها بودند از اجرای چنین طرحی که امنیت و آرامش را ایجاد کرده است راضی بوده‌اند چراکه با خیال راحت و بدون هیچ مزاحمتی می‌توانند در خیابان تردد کنند.
رضایی در پایان افزود: خودروی این رانندگان با ارائه تعهد و در صورتی‌ که پرونده قضایی نداشته باشند، ترخیص می‌شود؛ این طرح تا پایان تابستان به‌ صورت هفتگی و مستمر اجرا خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18