ایرنا/استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در نشستی که روز یکشنبه با معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد مقرر شد 2 هزار واحد مسکونی در این استان احداث شود.
اقبال عباسی روز یکشنبه افزود: در این نشست مذاکراتی در خصوص زمین های دولتی داخل حریم شهرهای استان از جمله شهرکرد، به منظور استفاده در طرح اقدام ملی، واگذاری مسکن اقشار آسیب پذیر و 2 معلولی انجام گرفت.
وی تصریح کرد: همچنین در این نشست به مشکلات استان در حوزه مسکن از جمله تاخیر در اتمام مسکن مهر، مشکلات خانه های سازمانی 49 واحدی و تاکید بر تسهیل واگذاری اراضی به متقاضیان طرح های گردشگری اشاره شد.
استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با وجود تلاش هایی که وزارت راه و شهرسازی در استان در حوزه زمین و مسکن انجام داده اما در این نشست تاکید بر آن شد که اجرای طرح های مسکن سرعت بیشتری پیدا کند.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن نیز در این نشست بر نقش عمده استانداران در به انجام رسیدن برنامه جامع اقدام ملی در حوزه مسکن تاکید کرد.
علی نبیان، معاون وزیر راه و شهرسازی در این دیدار تاکید کرد: با تثبیت مالکیت دولت بر روی اراضی داخل حریم شهرها ،می توان از آن برای طرح هایی از جمله طرح اقدام ملی و سایر طرح های عمرانی سازمان استفاده کرد.
چهارمحال دارای 947 هزار نفر جمعیت در 9 شهرستان است که یک شهرستان نیز به تازگی به تقسیمات کشوری استان اضافه شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3