پایگاه خبری پلیس/ سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گویی اظهارداشت: تحقق برنامه های جامع و سیاست های کلان ناجا در ارتقاء امنیت اقتصادی به طور ویژه در دستور کار قراردارد و از همین رو پلیس با هرگونه فعالیت غیرمجاز و خارج از شبکه به خصوص در زمینه قاچاق کالا برخورد می کند.
وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان آرادان نیز در همین راستا و با تشدید طرح های پیشگیرانه و مقابله ای خود به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.
سردار قاسمی به عدم ارائه مدرک و یا اسناد قانونی توسط راننده خودرو اشاره کرد و گفت: در بررسی های بعدی از این کامیون 218دستگاه لوازم صوتی تصویری، 260 قلم انواع لوازم آرایشی بهداشتی و 1176 شیشه نوشابه های انرژی زای قاچاق کشف شد.
این مسئول انتظامی ارزش ریالی این محموله را برابر نظر کارشناسان امر 2 میلیارد و 100 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: کالای کشف شده از پایتخت به مقصد مشهد بارگیری شده بود.
فرمانده انتظامی استان سمنان از تکمیل پرونده و انتقال محموله به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان آرادان خبرداد و گفت: برای فرد متخلف از سوی مرجع قضائی 10 میلیارد ریال وثیقه تعیین شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c