باشگاه خبرنگاران/ حسن سعیدی سرپرست سازمان سیما و منظر فضای سبز شهری شاهرود ضمن تائید خبر اسید ریزی پای برخی درختان خیابان ابن سینای شاهرود، بیان کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر ریختن مایعی پای برخی درختان ضلع شمال شرقی بلوار ابن سینای شاهرود، مأموران سیما و منظر شهرداری به مکان مورد نظر اعزام شدند.
وی افزود: با بررسی بیشتر و نمونه برداری از خاک مشخص شد برخی افراد متأسفانه اسید پای تعدادی از درختان این خیابان ریخته‌اند.
سرپرست سازمان سیما و منظر فضای سبز شهری شاهرود گفت: همکاران ما در سازمان پارک‌ها به محل اعزام شدند و ضمن بررسی وضعیت موجود نسبت به نمونه برداری از خاک اقدام کرده و بلافاصله موضوع به مراجع انتظامی نیز اطلاع داده شد.
سعیدی بیان کرد: تعویض خاک و آبیاری با حجم بیشتر در زمره اقدامات شهرداری برای بهبود وضعیت درختان آسیب دیده است تا ان شالله بتوانیم از آسیب به درختان جلوگیری کنیم.
وی افزود: نیروهای انتظامی نیز با حضور در محل نسبت به تهیه گزارش اقدام کرده‌اند.
سرپرست سازمان سیما و منظر فضای سبز شهری شاهرود گفت: رسیدگی قضائی به این پرونده از سوی شهرداری و دستگاه قضا خواهد شد همچنین قانون در این راستا برخورد قاطعانه‌ای با خاطیان خواهد داشت.
سعیدی با بیان اینکه مردم در گزارش چنین تخلفاتی بسیار تأثیرگذار هستند، بیان کرد: برخورد قاطع با عوامل می‌تواند یکی از راهکارهای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی باشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c