صدا و سیما/ رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی گفت: در پی اعلام شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری تلفنی با شگرد کارت به کارت بررسی تخصصی موضوع به تیم مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی استان ارجاع شد.
سرهنگ حسینی افزود: در تحقیقات اولیه از مالباختگان مشخص شد که طی تماس تلفنی و کشاندن افراد به جلوی دستگاه کارتخوان و خالی کردن حساب این افراد موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان مرکزی قرار گرفت.
وی گفت : در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد افراد ناشناس در تماس تلفنی با عنوان برنده شدن فرد مخاطب در یکی از شرکت های تلفن همراه و یا مسابقات تلفنی ، آنها را برای دریافت جایزه به دستگاه عابر بانک راهنمایی کرده و با چرب زبانی و شگرد خاص اقدام به خالی کردن حساب این افراد می کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی با اشاره به آغاز تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس در شناسایی فرد کلاهبردار گفت: با توجه به سرنخ ها و مدارکی که در روند رسیدگی به این پرونده‌ها به دست آمد ، فرد کلاهبردار در یکی دیگر از استان‌های کشور شناسایی و در عملیات پلیس در مخفیگاهش دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس استان مرکزی انتقال داده شد.
حسینی با اشاره به اعتراف متهم در بازجویی های پلیس ، به ۱۱۸ فقره کلاهبرداری در اراک و سایر استان‌های کشور تصریح کرد : در ادامه بازجویی های پلیسی مشخص شدن این فرد شیاد برای انجام کلاهبرداری‌های خود ، حساب های متعددی را در بانک‌های مختلف باز کرده است .
وی از شناسایی مالباختگان خبر داد و افزود : متهم پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی با بیان اینکه پلیس و دستگاه قضا با تمام قدرت آماده برخورد با افراد سودجو و فرصت‌طلب است از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه کلاهبرداری ، موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ به پلیس خبر دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی