باشگاه خبرنگاران/ سید نورالدین حسینی، رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی گفت: فردی که با شگرد کارت به کارت و تماس با شهروندان مبنی بر اینکه برنده پول نقد یا زیارت عتبات عالیات شده اند پس از انجام تحقیقات گسترده و اقدامات اطلاعاتی، شناسایی و دستگیر شد.
وی افزود: این شخص در تماس تلفنی و با وعده‌های جایزه در یکی از شرکت‌های تلفن همراه، مخاطب را به پای دستگاه عابر بانک هدایت می‌کرد و موجب تخلیه حساب و سرقت از آن‌ها میشد.
حسینی ادامه داد: با وجود هشدار‌های متعدد در این خصوص به شهروندان باز هم شاهد این نوع کلاهبرداری هستیم و با توجه به شکایت متعدد شهروندان و وصول این گونه پرونده‌ها به پلیس آگاهی مرکز استان، تیم ویژه مبارزه با جرایم کلاهبرداری در این خصوص تشکیل و متهم در یکی از استان‌های همجوار دستگیر شد.
وی بیان کرد: تحقیقاتی که تاکنون از این متهم صورت گرفته است به ۱۱۸ فقره کلاهبرداری با شگرد کارت به کارت در سطح کشور اعتراف کرده است که مالباختگان شناسایی شدند و تشکیل پرونده داده اند.
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی با بیان اینکه پلیس با حمایت دستگاه قضائی و با شدت با این گونه متهم‌ها برخورد می‌کند گفت: شهروندان توجه داشته باشند که اینگونه تماس‌ها برای کلاهبرداری هستند و در صورت مواجه مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی