میزان/ فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان در گفت‌وگویی با بیان اینکه در حال حاضر سیل استان گلستان به صورت کامل از مرحله بحرانی خارج شده است، گفت: دیگر هیچ آب انباشته‌شده‌ای در سطح منازل و معابر شهر‌ها و روستا‌های گلستان وجود ندارد.
وی با بیان اینکه خدمت‌رسانی ارتش به سیل‌زدگان گلستان در صورت اعلام نیاز ادامه خواهد داشت، افزود: قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان با توجه به اعلام نیاز‌های فرمانداری آق‌قلا و گمیشان و همچنین هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی (ره)، برای تقسیم اقلام و کمک‌های دولتی و مردم، خودرو در اختیار این نهاد‌ها قرار می‌دهد.
امیر معمارباشی ادامه داد: در جریان سیل استان گلستان، اسکان موقت در دستور کار ارتش نبود، ولی ارتش در بحث تامین حمام و سرویس‌های بهداشتی سیار در مناطق سیل‌زده حضور فعالی داشت.
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان در پایان گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان در روز ۲۳ اردیبهشت، کاروانی از کمک‌های قرارگاه عملیاتی و تیپ ۲۳۰ که طی چند هفته گذشته جمع آوری شده است، به دو سه روستای کم‌برخوردار سیل‌زده استان گلستان ارسال خواهد شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی