تسنیم/ علی محمد احمدی در نشست با اعضای شورای شهر و شهردار یاسوج اظهار داشت: اجرای زیرساخت‌ها و زیباسازی مبلمان شهری به صورت اصولی و هدفمند می‌تواند شهر یاسوج را به یکی از زیباترین شهرهای کشور تبدیل کند.
وی با اشاره به اینکه شورا یکی از دستاوردهای مهم و بنیادی نظام در بحث مردم سالاری نوین بوده است، عنوان کرد: امیدوارم روزی شاهد آن باشیم که شوراها در توسعه محلی نقش و ماموریت خود را ایفا کنند.
احمدی با بیان اینکه ما ملزم به جلب رضایت مردم هستیم، خاطرنشان کرد: باتوجه به شرایط کنونی کشور، کمبود منابع و انتظارات مردم که در حال افزایش بوده باید تمام تلاش خود را برای استفاده مطلوب تر از این منابع برای خدمت رسانی مطلوب‌تر به مردم به کار گیریم.
وی با بیان اینکه شهر یاسوج به عنوان پیشانی اداری و سیاسی استان باید از چهره زیباتری برخوردار باشد، ابراز کرد: تقویت زیرساخت‌های شهری مرکز استان نیازمند همدلی و همکاری بیشتر مردم و مسئولان بوده و در این راستا معاونت عمرانی استانداری نیز از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کند.
نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به رشد کمی فضای شهری یاسوج بیان کرد: این رشد در صورتی پسندیده است که همراه با آینده پژوهی و طرح‌های علمی باشد.
احمدی با تاکید بر اینکه ما باید کاستی‌ها گذشته را جبران کنیم، افزود: اکنون ماموریت اصلی باید انجام زیرساخت‌ها و زیباسازی شهر زیبای یاسوج است.
وی ادامه داد: اگر در گذشته هر سال تنها دو میلیارد تومان به حریم رودخانه بشار اختصاص می‌دادند اکنون مبلمان زیبا و ساحل سازی چشم نوازی در حریم این رودخانه را شاهد بودیم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه حاشیه نشین‌ها با آسیب‌های اجتماعی درگیر هستند، عنوان کرد: این چهره یاسوج زیبنده این شهر نیست و باید با یک عزم جهادی برای رفع این مشکلات و زیباسازی محیطی گام برداشت.
احمدی با بیان اینکه شرایط هندسی معابر اصلی شهر ترافیک روان را نشان نمی‌دهد، تاکید کرد: باید با ایجاد زیرگذر، تقاطع غیرهم سطح و سایر مسائل فنی این مشکلات برطرف شود.
وی در زمینه مالکیت فروشگاه رفاه، گفت: این ملک متعلق به وزارت کشور بود و با تلاش‌های انجام شده دوباره در اختیار این وزارت خانه قرار گرفت.
احمدی در خصوص پرداخت خسارت سیل به واحدهای شن و ماسه، تصریح کرد: تمامی کارخانه هایی که در حریم رودخانه احداث شده‌اند از دریافت این خسارت محروم می‌شوند و این اعتبار تنها به کسانی تعلق می‌گیرد که در محل‌های قانونی اقدام به کار و تولید کرده‌اند.
وی در خصوص تامین قیر از سوی دولت، خاطرنشان کرد: این سهمیه با کمک وزیر نفت، رایزنی‌های مجمع نمایندگان استان و پیگیری‌های استانداری محقق شد و انتظار می‌ورد پس از شناسایی مکان‌های مناسب و هدفمند نسبت به قیر ریزی جاده‌ها اقدام شود تا شاهد قیرپاشی بدون برنامه و هدرروی بیت المال نباشیم.
احمدی با تاکید بر اینکه شهر یاسوج دارای ظرفیت‌ها و قابلیت‌های فراوانی است، گفت: انتظار می‌ورد مسئولان حوزه شهری شرایط مناسب برای حضور سرمایه گذار را فراهم کنند و جذب سرمایه گذار در اولویت کاری مدیریت شهری باشد.
وی افزود: فاصله بین پل بشار تا پل مختار بهترین مکان برای احداث جاده ساحلی بوده و این منطقه می‌تواند بهتر از زاینده رود بدرخشد و تنها نیازمند یک مشارکت همگانی و دغدغه مندی مسئولان حوزه شهری است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی