پایگاه خبری پلیس/ سرهنگ "مهدی حاجیان" در گفت و گویی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو کار گروهی ویژه در پلیس آگاهی استان برای شناسایی و دستگیری سارقان تشکیل شد.
وی در تشریح این خبر گفت: با تحلیل دقیق از نحوه سرقت ها و انجام اقدامات فنی پلیسی توسط کارگروه ویژه ای از کارآگاهان سرانجام طی اقدامات اطلاعاتی هویت و محل اختفا سارقان و محل طراحی و اجرای نقشه ها در قزوین شناسایی شد.
این مقام ارشد انتظامی در ادامه افزود: پس از انجام اقدامات مراقبتی نامحسوس و تکمیل اطلاعات مربوطه در نهایت عوامل پلیس آگاهی با همکاری ماموران پلیس امنیت عمومی طی یک عملیات غافلگیرانه 3 سارق اصلی و یک رابط فروشندگان اموال مسروقه را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان عنوان داشت: سارقان دستگیر شده دارای سابقه کیفری بوده و پس از سرقت خودروهای پراید و انتقال به حاشیه شهر، قطعات از قبیل باطری. ضبط . موتور و کپسول CNG را اوراق و به صورت بلاصاحب خودروها را رها می کردند.
سرهنگ حاجیان تصریح کرد: سارقان پس از انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی های فنی و پلیسی به 60 فقره سرقت خودرو و 15 فقره سرقت از باغ ویلا ها در شهرستان قزوین اعتراف کردند.
این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی