باشگاه خبرنگاران/ رئیس کل جدید دادگستری استان اردبیل گفت: هیچ اغماضی در دفاع از حقوق عامه پذیرفته نیست و این مهم را در راس برنامه‌ها دنبال خواهیم کرد.
ناصر عتباتی ، رئیس کل جدید دادگستری استان اردبیل در مراسم تودیع و معارفه روسای کل دادگستری استان اردبیل گفت: حقوق عامه در همه حوزه‌ها مورد توجه قرار خواهد گرفت و از برخورد با قانون‌شکنان و مخلان نظم عمومی گرفته تا تمامی حوزه‌ها از جمله صیانت از بیت المال به این مهم توجه خواهیم داشت.
وی همچنین توجه به بومی‌سازی برنامه های دستگاه قضایی را از اولویت‌های این مجموعه برشمرد و افزود: در بومی‌سازی به نیاز مناطق توجه ویژه خواهیم داشت.
عتباتی بخش مهمی از برنامه‌های پیش روی دستگاه قضایی در استان را رفع نواقص و نارسایی‌ها برشمرد و افزود: به اذعان مسئولان دستگاه قضایی اردبیل از سلامت قابل توجهی برخوردار است اما لازم است نواقص این حوزه رفع شود.
وی با اشاره به وضعیت مطلوب استان اردبیل در جرایم خشن و سازمان‌یافته تصریح کرد: بخشی از اهداف دستگاه قضایی فرهنگ‌سازی و آگاهی‌بخشی در سطح جامعه است تا بتوان سطح آسیب‌ها را کاهش داد.
رئیس کل جدید دادگستری استان با توجه به همدلی و همراهی حاکم در بین مسئولان استانی بی‌شک کیفیت خدمت‌رسانی به مردم با بهبود همراه بوده و برنامه‌های در حال اجرا نیز تداوم خواهد داشت.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253