باشگاه خبرنگاران/ معاون استاندار و رییس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: فرمانداران زیرساخت‌های لازم را برای برگزاری انتخابات تامین کنند.
بهروز ندایی، معاون استاندار و رییس ستاد انتخابات استان اردبیل، در نشست مشترک فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات استان گفت: فرمانداران از هم اکنون زیرساخت ها و امکانات مورد نیاز برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را فراهم نمایند.
وی افزود: طبق قانون انتخابات ، همه دستگاه ها و ادارات دولتی مکلف به تامین خودرو ، تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز برای ستاد انتخابات هستند و پرداخت حق ماموریت نیروها به عهده دستگاه اعزام کننده است.
ندایی بر استفاده از نیروی انسانی توانمند و شایسته به عنوان نمایندگان فرمانداران و اعضای هیات های اجرایی تاکید کرد و خواستار صرفه جویی در هزینه ها و مدیریت صحیح اعتبارات انتخابات شد.
دبیر ستاد انتخابات استان نیز بر ضرورت مطالعه دقیق و تسلط فرمانداران و بخشداران بر قانون انتخابات کشور تاکید کرد و گفت: قانون فصل الخطاب است و مراجعه به آن راه گشای بسیاری از ابهامات و مشکلات در این زمینه می باشد.
ماریا موسوی از برگزاری دوره های آموزشی منطقه ای ، استانی و کشوری برای عوامل اجرایی انتخابات دوره یازدهم مجلس خبر داد و خواستار تامین زیرساخت های فن آوری و تجهیزات مورد نیاز در این خصوص شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253