باشگاه خبرنگاران/فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌ شهر از دستگیری مزاحم اینترنتی که با به دست آوردن عکس‌ها و فیلم‌های شخصی فردی، قصد اخاذی داشت خبر داد.
سرهنگ علی جعفری‌ نژاد گفت: در پی شکایت خانم خمینی‌ شهری مبنی بر اینکه فرد ناشناسی در صفحه شخصی‌ اش در شبکه اجتماعی تلگرام ورود کرده و با به دست آوردن عکس‌ها و فیلم‌های شخصی‌ اش قصد اخاذی از وی را دارد، بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتای این فرماندهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌ شهر افزود: مأموران با انجام اقدامات تخصصی پس از شناسایی متهم، با هماهنگی قضایی وی را در عملیات پلیسی دستگیر کردند؛ متهم هنگامی‌ که با مستندات پلیس روبرو شد به بزه انتسابی اعتراف کرد؛ متهم پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.
وی با هشدار به شهروندان از آنان خواست: مراقب عکس‌ها و تصاویر خصوصی خود بوده و به هیچ عنوان عکس‌های شخصی و خانوادگی خود را در شبکه‌های اجتماعی قرار ندهند.
جعفری‌نژاد تاکید کرد: از بارگذاری و به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم‌های شخصی در شبکه‌های اجتماعی خودداری کرده و در صورتی که شخصی برای آن‌ها مزاحمت ایجاد کند از ادامه ارتباط و پاسخگویی اجتناب ورزیده و این ایجاد مزاحمت را به پلیس فتا گزارش دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18