آخرین خبر/ امیرمهدی ژوله درباره فعالیتش در فضای مجازی گفت و تاکید کرد بخشی از حمله ها به موضع گیری های سلبریتی ها، ناشی از این است که برخی به درست یا غلط فکر می کنند که چند انتخابات را به تعدادی هنرمند و سلبریتی به خاطر حمایت هایشان باخته اند.
ژوله در پاسخ به اینکه تا چه اندازه به کامنت های منفی در زیر پست هایش توجه می کند، به خبرآنلاین گفت: «من یک ویدئو می گذارم، یک میلیون نفر آن را می بینند، 12 هزارتا هم کامنت داشت که اگر منفی هم باشند، در مقابل آن یک میلیون چیزی نیست. ضمن آنکه یکسری افراد در یک حرکت سازماندهی شده کامنت ها را جهت دهی می کنند که من به آن ها دوستان صفر پستی و صفر فالووری می گویم و تنها هم از ایران نیستند، فالوورهای من اول از تهران هستند، سپس مشهد، اصفهان، ریاض و شیراز. در ریاض که ما ایرانی نداریم، معلوم است که ما شبکه هایی را داریم که می خواهند کامنت ها را جهت دهی کنند. همه را که نمی توانم بخوانم. اول آن هایی که داغ می شوند را می خوانم و گاهی اوقات چند کامنت را پاک می کنم و چند نفر را هم بلاک می کنم که منفعل نباشم نسبت به کامنت ها، آن هایی که اول بلاک می شوند کسانی هستند که کاربرهایی را که فحش می دهند، لایک می کنند چون نه تنها با فحش موافق هستند بلکه شهامت فحش دادن را هم ندارند. بعد آن کاربرهایی که فحش دادند را نگاه می کنم اگر از این صفر فالووری ها باشند بلاک می کنم و اگر شخصیت فرهیخته ای باشد که به دلیل سوبرداشت، فحش داده است، برایش توضیح می دهم.»
او همچنین گفت: «همچنین من باید بگویم که هیچ وقت سمت طرفی نبودم، من سعی می کنم خودم باشم. برای مثال وقتی من فکر می کنم کسی با شادی در مدارس مخالف است و آن فضایی که ما تحصیل کرده ایم را می خواهد، من با او مخالفت می کنم. روز دیگری وقتی کسی حرف مزخرفی می زند مثل ترامپ، با او هم مخالفت می کنم. متاسفانه فضای کشور ما خیلی پرسپولیسی، استقلالی و دو جانبه شده است، اما من فقط طرف خودم هستم. من روزهای گذشته پست گذاشته بودم درباره شهادت مرزداران، اینستاگرام پیام داد که این پست را پاک کرده است، من عصبانی شدم و این پیام را استوری کردم. دیدم دوباره پیام دادن که این را هم پاک کردند و گفتند اگر ادامه بدهی، اکانتت را کاملا پاک می کنیم. من از شهدای حرم روی آنتن گفتم، از شهید حججی صحبت کردم و اما از رفتارهای داخل کشور هم می توانم انتقاد کنم. همه این ها می توانند کنار هم باشند.»
ژوله در پاسخ به این که علت خشم روز افزون مردم را در فضای مجازی چه می داند، بیان کرد: «به نظرم اولین دلیلش ناامیدی است، مردم تا وقتی که امید به درست شدن اوضاع داشته باشند، حال شان خوب است و سختی ها را می توانند تحمل کنند اما آن جایی که دیگر احساس می کنند دورنمای درستی برای خودشان و فرزندانشان وجود ندارد، بدترین آفت است که تبدیل به خشم و مسایل دیگر می شود.»
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913