ایسنا/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: کرمانشاه صاحب 38 مجتمع خدماتی رفاهی جدید می‌شود.
فریبرز کرمی با اشاره به اینکه هم اکنون 27 مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در استان فعال است، افزود: برای 14 مجتمع دیگر نیز مجوز صادر شده که ساخت و ساز آنها در حال انجام است.
وی ادامه داد: 24 مجتمع خدماتی رفاهی دیگر نیز در مرحله اخذ مجوز هستند و پس از پایان این روند عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه یادآور شد: عمده این مجتمع‌ها در مسیر راه‌های اصلی استان واقع شده‌اند.
به گفته کرمی، در این مجتمع‌ها خدماتی از جمله پمپ بنزین، فروشگاه، نمازخانه، سرویس بهداشتی، برخی خدمات خودرو و ... ارائه می‌شود.
وی با بیان اینکه با احداث این مجتمع‌ها پوشش خوبی از نظر ارائه خدمات به مسافران در راه‌های استان ایجاد می‌شود، عنوان کرد: اگر نیاز باشد برای مجتمع‌های جدید نیز مجوز صادر خواهد شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه وجود دسترسی‌های متعدد در حاشیه راه‌ها خصوصا راه‌های اصلی یکی از عوامل اصلی بروز حادثه در محورهای اصلی استان است، خاطرنشان کرد: بنا داریم این دسترسی‌ها را در قالب متجمع‌های خدمات رفاهی متمرکز کنیم تا مردم بتوانند خدمات مورد نیاز خود در راه‌ها را از یک مرکز واحد دریافت کنند. همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246