فارس/فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: بن‌های پوشاک به‌صورت خانه به خانه و درب منازل به خانواده‌های سیل‌زده اهدا می‌شد و این خانواده‌ها با در دست داشتن بن‌ها در تاریخ و ساعات مقررشده به مراکز توزیع پوشاک مراجعه و پوشاک موردنیازشان را در سایزبندی و رنگ‌بندی‌های مختلف و متنوع دریافت می‌کردند.
سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه هنوز مشکلات مردم سیل‌زده شهرستان پل‌دختر به‌طور کامل رفع نشده است ما همچنان در ماه مبارک رمضان نیز در این شهرستان حضور داریم.
وی گفت: یکی از اقداماتی که در مرحله دوم از خدمات‌رسانی به مردم پل‌دختر و روستاهای تابعه انجام شد طرح توزیع عادلانه با حفظ کرامت مردم در خصوص اهدای پوشاک بود.
فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران ادامه داد: در این طرح، بن‌های پوشاک به‌صورت خانه به خانه و درب منازل به خانواده‌های سیل‌زده اهدا می‌شد و این خانواده‌ها با در دست داشتن بن‌ها در تاریخ و ساعات مقررشده به مراکز توزیع پوشاک مراجعه و پوشاک موردنیازشان را در سایزبندی و رنگ‌بندی‌های مختلف و متنوع دریافت می‌کردند.
حسن‌زاده افزود: پوشاک و اقلام ارسالی مردم عزیز در یک سالن ورزشی مانند یک فروشگاه به‌صورت مردانه، زنانه و بچگانه در غرفه‌های لباس، کفش، لوازم‌التحریر، لوازم بهداشتی و دیگر موارد تقسیم‌بندی و تفکیک شد تا مردم سیل‌زده بتوانند به سهولت پوشاک موردنیازشان را تهیه کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: این طرح کاملاً مورد رضایت مردم عزیز آسیب‌دیده و سیل‌زده پل‌دختر قرار گرفت و مقرر شد این طرح در دیگر مناطق نیز اجرایی شود.
طرح توزیع اقلام و مواد موردنیاز مانند پتو و لوازم گرمایشی و سرمایشی بین 30 روستای شهرستان پل‌دختر و معمولان نیز که از صبح روز گذشته آغازشده بود تا قبل از اذان مغرب دیروز به‌طور کامل انجام شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9