منجیل نیوز/ سرهنگ عیسی روشن‌قلب در گفت ‌و گویی، با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در شهرستان آستانه‌اشرفیه، دستگیری سارق یا سارقان بصورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران انتظامی با انجام تحقیقات و تعقیب سرنخ‌ها و اقدامات فنی و تخصصی متهم 43 ساله را در این پرونده‌ها شناسایی کردند افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضائی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم را در منزل پدریش در آستانه‌اشرفیه دستگیر کردند.
وی تصریح کرد: متهم در بررسی فنی پلیس به 4 فقره سرقت منزل که شامل پول نقد ،کارت عابر بانک، طلا و جواهرات و اشیاء قیمتی لوکس بود اعتراف کرد.
سرهنگ روشن‌قلب اظهار داشت: اموال و اشیاء سرقتی کشف شده پس از شناسایی و انجام اقدامات مربوطه و بازسازی صحنه سرقت با تنظیم صورتجلسه تحویل مالباختگان شد.
فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد از شهروندان خواست، با جدی گرفتن هشدارهای پلیسی در رابطه با پیشگیری از سرقت و رعایت نکات ایمنی و مجهز کردن منازل به قفل‌های مطمئن، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی