فارس/رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهنوج گفت: یک کارگاه جمع‌آوری اجناس اسقاطی که محل دپوی تابلوهای سرقتی و تجهیزات ایمنی راه‌ها بود با دستور قضایی کشف شد.
یمین مظفرپور اظهار داشت: با توجه به هوشیاری نیروهای راهداری در زمینه سرقت روزانه تابلوهای محورهای ارتباطی این شهرستان گشت‌های راهداری با در نظر گرفتن محورهای هدف سرقت اشخاص سرقت کننده را زیر نظر گرفته و پس از آگاهی از محل دپوی تابلوهای سرقتی پس از طی مراحل قانونی با یک دستگاه لودر تابلوهای سرقتی را از زیر آهن‌آلات اسقاطی کشف کردند.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهنوج افزود: یک کارگاه جمع‌آوری اجناس اسقاطی در شهر محل دپوی تابلوهای سرقتی و تجهیزات ایمنی راه‌ها بود که با دستور قضایی به این محل ورود و در مجموع 33 تابلوی علایم ایمنی، 15 جک، هشت قالب فلزی، هشت پایه گاردریل، سه نرده پل، 125 عدد خاموت از این محل کشف شد.
وی با اشاره به اینکه سالانه بیش از 200 میلیون تومان خسارت سرقت تابلوها و علائم اخباری در محورهای این شهرستان است، افزود: به طور متوسط در طول مدت یک سال حدود 150 تابلو و علائم اخباری از سطح محورهای ارتباطی شهرستان کهنوج سرقت می‌شود که به غیر از این موارد چراغ چشمک زن راهنمایی، انواع علائم و پتل‌های نوری است که مورد سرقت قرار می‌گیرند.
مظفرپور گفت: از ابتدای امسال تاکنون 450 عدد تابلو و علایم ایمنی در محورهای شهرستان کهنوج نصب شده است که همه این موارد نقش تعیین کننده‌ای در کاهش تصادفات و مسیریابی رانندگان به ویژه در شب هنگام دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی