فارس/ محمود خلجی در گفت‌وگویی اظهار داشت:‌ مدتی پیش پرونده‌ای در خصوص متواری بودن فردی کلاه‌بردار از مرجع قضائی برای پیگیری تخصصی به پلیس امنیت عمومی استان ارجاع شد و تیمی از مأموران انتظامی، بررسی پرونده را آغاز کردند.
وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد که این امر که به اتهام کلاه‌برداری و رد مال در زندان به سر می‌برد، با سوءاستفاده از نیت خیرخواهانه فردی خیر و به بهانه پیگیری برگرداندن مبالغ بدهکاری خود، سند منزل او را برای ضمانت 10 میلیارد ریالی و آزادی از زندان دریافت می‌کند و بعد از آزادی از زندان متواری می‌شود.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: با توجه به مشکلاتی که بعد از این موضوع برای این فرد خیر ایجاد شکل، تحقیقات تلاش برای دستگیری این فرد آغاز و مشخص شد که این فرد به مکانی نامعلوم در خارج از استان متواری شده است.
خجلی ادامه داد:‌ در روند تحقیقات تخصصی، مکان سکونت این فرد در یکی از محله‌های شهر تهران شناسایی شد و با هماهنگی مرجع قضائی تیمی از مأموران انتظامی برای دستگیری او اعزام شدند.
وی اضافه کرد: ‌با مراقبت‌های نامحسوس مأموران انتظامی، این فرد شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به شهرستان اراک منتقل و به مرجع قضائی معرفی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f