صدا و سیما/ حجت الاسلام میرزایی به عنوان هشتمین امام جمعه شهرستان تفرش پس از پیروزی انقلاب اسلامی منصوب شد.
حجت الاسلام رضوانی نسب معاون جذب و گزینش شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در مراسم معرفی امام جمعه جدید تفرش گفت: مردم عزیز ما هر هفته در این اجتماع عظیم عبادی و سیاسی حضور دارند و حضور مردم نشانه حمایت از جریان های اصیل اسلام و انقلاب اسلامی است.
حجت الاسلام حاجی پور مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مرکزی هم در این مراسم گفت : نماز جمعه نماز حاکمیت اسلامی است نماز ولایت است و بفرموده رهبر معظم انقلاب قرارگاه فرهنگی و عامل بصیرت افزایی و وحدت آفرین جامعه است.
حسینی نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی هم در ادامه گفت: با توجه به جایگاهی که ائمه جمعه دارند و پدر معنوی یک شهرستان محسوب می شوند و رییس شورای فرهنگی هر شهرستان محسوب می شوند می توانند تاثیرات بسیار زیادی در حوزه اجرای مباحث دینی و مذهبی داشته باشند.
حجت الاسلام میرزایی امام جمعه جدید تفرش هم یکی از برنامه های خود را توجه ویژه به جوانان دانست و افزود: باید با تقویت استعداد های جوانان برای رسیدن به تمدن اسلامی در گام دوم انقلاب حرکت کنیم.
عطر افشانی مزار شهدا و زیارت شاهزاده احمد (ص) و دیدار با خانواده شهید مجتبی محبعلی از دیگر برنامه های این مراسم بود.
یادآور می شود حجت الاسلام نعمت الله خدامی امام جمعه پیشین تفرش به علت بیماری از این سمت کناره گیری کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f