ایسنا/رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از قطع عرضه عمومی قند و شکر در سطح شهر خبر داد و گفت: تا کنون هیچ گونه تخلفی در توزیع قند و شکر در سطح استان گزارش نشده است.
علیرضا شجاعی با اشاره به افزایش نظارت در بازار توزیع اقلام ضروری در سراسر استان افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان با توجه به تأمین نیاز ضروری مردم به صورت جدی تر نظارت در بازار را آغاز کرده ایم.
وی با بیان اینکه هیچ گونه تخلفی در بازار ثبت نشده است، اظهار کرد: توزیع اقلام ضروری در بازار ساماندهی شده و توزیع کنندگان در سطح شهر با محدودیت کار می کنند بنابراین با توجه به محدودیت جانمایی برای توزیع، تا کنون تخلفی گزارش نشده است.
شجاعی تصریح کرد: توزیع قند و شکر به صورت عمومی در سطح شهر جمع آوری شده و عرضه قند و شکر دولتی از امروز به صورت شبکه ای در اختیار مردم قرار می گیرد.
وی از توزیع قند و شکر شبکه ای در سازمان های حمایتی خبر داد و گفت: در توزیع شبکه ای اگر به صورت مازاد قند، شکر، گوشت و برنج را دراختیار داشتیم برای ادارات دولتی نیز سهمیه ای درنظر خواهیم گرفت.
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان حجم بالای سهمیه شکر در استان همدان را عاملی برای عدم ورورد شکر به صورت آزاد در بازار دانست و یادآور شد: در حال حاضر قیمت بازار آزاد شکر بالا بوده اما حجم بالای سهمیه در استان مانع از ورود شکر با قیمت بالا در مکان های توزیع کننده شده است.
وی در پایان از کاهش قیمت خرما در بازار خبر داد و خاطرنشان کرد: با اعلام قطع صادرات خرما و آغاز توزیع این محصول از انبار جنوب به داخل کشور در هفته جاری شاهد روند نزولی قیمت خرما در بازار بوده ایم و اکنون این محصول با کاهش قیمت در استان نیز توزیع خواهد شد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e