تسنیم/کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از امروز تا پایان هفته در بیشتر مناطق استان آسمان تا قسمتی ابری، افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید تا شدید و در ساعات عصر و شب رگبار بهاری گاهی همراه با رعد و برق و احتمال تگرگ پیش‌بینی می‌شود.
رضا کریمیان با اشاره به وضعیت هوا، اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی ناپایدار برای امروز تا اواخر هفته بر روی استان است.
وی افزود: بر این اساس طی این مدت در بیشتر مناطق استان آسمان تا قسمتی ابری، افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و در ساعات عصر و شب رگبار بهاری گاهی همراه با رعد و برق و احتمال تگرگ پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه تا پایان هفته شاهد ناپایداری‌هایی در استان خواهیم بود، گفت: این ناپایداری‌ها به شکل ابر، وزش باد شدید تا نسبتاً شدید، گاهی بارش‌های رگباری و رعد و برق به ویژه در مناطق غرب، شمال و جنوب استان خواهد بود.
وی ادامه داد: بیشینه دمای هوا بین یک تا سه درجه روند افزایشی و کمینه دما بین یک تا سه درجه روند کاهشی دارد و بر این اساس بیشینه دمای اصفهان 31 و کمینه آن 15 درجه سانتیگراد خواهد بود، گرم‌ترین نقطه استان خور و بیابانک با 37 درجه و خنک‌ترین نقطه چادگان و داران با 6 درجه سانتیگراد گزارش شده است.
کریمیان تصریح کرد: شرایط بارشی از روز امروز مهیاست، ابرها منسجم‌تر شده و بارش‌های رگباری به ویژه در بخش‌های غربی، شمالی، جنوب و مرکز پیش‌بینی می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18