تسنیم/رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست پلدختر با اشاره به هجوم گردوخاک به این شهر سیل‌زده گفت: مسئولان استانی و کشوری ما را برای شست‌وشوی شهر پلدختر کمک کنند.
علی الشتری‌نژاد اظهار داشت: مهم‌ترین نیاز شهر سیل‌زده پلدختر شست‌وشوی شهر از گل‌ولای باقیمانده از سیلاب است چون سلامت مردم را تهدید می‌کند.
وی با اشاره به اینکه گردوخاک باقیمانده از سیلاب به‌صورت نقطه‌ای است که شهرداری باید مدیریت کرده و شهر را شست‌وشو دهد افزود: گل‌ولایی که از شهر بیرون برده می‌شود باید مدیریت شده و با اصول و ضوابط دفن شوند، در جاهایی که نیاز است یک لایه خاک روی آن انداخته و فضای سبز ایجاد شود تا در صورت خشک‌شدن به‌صورت گردوخاک بر سر مردم آوار نشود.
رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست پلدختر به مردم توصیه کرد برای تردد در سطح خیابان‌ها حتماً تا پایان شست‌وشوی شهر از گردوخاک از ماسک فیلتردار مناسب استفاده کنند.
وی با اشاره به اینکه مسئولان استانی و کشوری ما را برای شست‌وشوی شهر کمک کنند تا مقداری گردوخاک از بین برود چون سلامت مردم را تهدید می‌کند، بیان کرد: تاکنون هشت هزار ماسک توسط اداره محیط‌زیست بین مردم سیل‌زده در کمپ‌ها، مدارس و سطح شهر توزیع شده‌است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9