فارس/مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بوشهر از سرگیری توزیع «بنزین سوپر» از اردیبهشت‌ماه در جایگاه‌های سوخت استان خبر داد.
در پی انتشار گزارشی با عنوان «جایگاه‌های سوخت بوشهر همچنان خالی از «بنزین سوپر»!» از سوی این خبرگزاری، صبح امروز روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بوشهر به این موضوع واکنش نشان داد.
مهرداد بیوکی در خصوص مشکل نبود بنزین سوپر در جایگاه‌های سوخت در استان بوشهر، اظهار داشت: بر اساس امکانات موجود در کشور، سهمیه‌ بنزین سوپر از 10 اردیبهشت سال جاری به استان بوشهر تخصیص یافته است.
مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بوشهر افزود: در حال حاضر «بنزین سوپر» در جایگاه پرواز در بهمنی و جایگاه دریاکولاک در خیابان طالقانی شهر بوشهر و همچنین در بقیه شهرستان‌ها هم روزانه حداقل یک جایگاه، بنزین سوپر ارائه می‌دهد.
وی با بیان اینکه 65 جایگاه فعال فرآورده‌های نفتی در استان وجود دارد، ابراز کرد: روزانه یک میلیون و 600 هزار لیتر بنزین در جایگاه‌های سوخت استان توزیع می‌شود. همچنین روزانه یک میلیون لیتر گازوئیل و همچنین 160 هزار مترمکعب گاز CNG مصرف در استان بوشهر داریم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22