رکنا/2 گوشی قاپ جوان که سوار بر موتور در منطقه خزانه دست به گوشی قاپی می زدند در آخرین صحنه سرقتشان دستگیر شدند.
سرهنگ چنگیز ایدون رئیس کلانتری 160 خزانه گفت: از مدتی پیش سرقت های سریالی گوشی به شیوه و شگرد خاصی با یک دستگاه موتورسیکلت تیزرو در محدوده کلانتری 160 شدت گرفت و با توجه به حساسیت موضوع، ماموران وارد عمل شده و گشت زنی‌های هدفمند به صورت شبانه روزی فعال شد.
وی عنوان کرد: این گشت زنی ها ادامه داشت تا اینکه روز 17 اردیبهشت ماه جاری ماموران هنگام گشت زنی به موتورسیکلت تیز رو با 2 سرنشین که پلاک موتورسیکلت را خم و مخدوش کرده بود، برخورد کردند.
رئیس کلانتری 160 خزانه با اشاره به اینکه ماموران این موتورسیکلت را تحت مراقبت قرار داده و مشخص شد آنها قصد قاپیدن گوشی خانم جوانی را دارند، ادامه داد: با اقدام به موقع ماموران موتورسواران از رسیدن به نیت خود باز ماندند و به محض مشاهده ماموران کلانتری از محل متواری شدند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه برای دستگیری سارقان طرح مهار و دستگیری سارقان اجرایی شد، گفت: حین تعقیب و گریز ، موتورسیکلت متهمان واژگون و سارقان برای رهایی از اعمال قانون، قصد متواری شدن با پای پیاده را داشتند که قبل از هرگونه اقدامی توسط پلیس زمینگیر شدند.
وی بیان داشت: متهمان که حدوداً 23 و 27 ساله و سابقه دار هستند در بازجویی های انجام شده به 40 فقره سرقت با همدستی یکدیگر اعتراف کردند.
سرهنگ ایدون با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی ، 9 تن از طعمه‌های سارقان را مورد شناسایی قرار دادند، افزود: متهمان با تشکیل پرونده برای اخذ دستور قضائی به دادسرا معرفی شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی