ایسنا/ به گفته معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه تاکنون 30 درصد کلاس های درس استان در مسیر هوشمندسازی قرار گرفته است.
ماشاالله پروین با بیان اینکه تاکنون 1521 مدرسه در استان کرمانشاه در مسیر هوشمندسازی قرار گرفته، اظهار کرد: از این تعداد 1017 مدرسه آن در مناطق شهری استان کرمانشاه هستند که این تعداد بیش از 86 درصد مدارس شهری استان را شامل می شوند.
وی تعداد مدارس روستایی قرار گرفته در مسیر هوشمند سازی را نیز 504 مدرسه اعلام کرد و افزود: این مدارس 22 درصد مدارس روستایی استان را شامل می شوند.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون 3749 کلاس درس استان در مناطق شهری در مسیر هوشمند سازی قرار گرفتهد، گفت: این کلاس های درس 38 درصد کلاس های درس شهری را شامل می شوند.
وی تعداد کلاس های درس قرار گرفته در مسیر هوشمند سازی در نقاط روستایی استان را هم 642 کلاس درس اعلام کرد و افزود: 13 درصد کلاس های درس مناطق روستایی استان کرمانشاه در مسیر هوشمند سازی قرار گرفته اند.
پروین اضافه کرد: در مجموع تاکنون 4391 کلاس درس استان کرمانشاه در مسیر هوشمند سازی قرار گرفته که معادل 30 درصد کلاس‌های درس استان است.
وی با اشاره به اینکه در کلاس های درسی که در مسیر هوشمند سازی قرار گرفته مطالب درسی با تجهیزات به روز به دانش آموزان آموزش داده می‌شود، افزود: افزایش تعداد مدارس و کلاس های درس هوشمند استان را در برنامه داریم.
پروین در ادامه با بیان اینکه امسال و در شورای آموزش و پرورش استان مبلغ چهار میلیارد تومان برای هزینه در حوزه هوشمندسازی مدارس مصوب شده، گفت: قرار شده بخشی از این اعتبارات از سوی استانداری و مابقی آن از سوی آموزش و پرورش تامین شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :