فارس/سرپرست اداره‌ کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: بحث اتوبوس‌های گردشگری و حضور آن‌ها در استان از سوی یک سرمایه‌گذار مطرح شده است.
مهرداد جوادی گفت: بحث اتوبوس‌های گردشگری و حضور آن‌ها در چهارمحال و بختیاری از سوی یک سرمایه‌گذار مطرح شده است.
سرپرست اداره‌ کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری افزود: این اداره‌ کل درخصوص اجرای طرح اتوبوس‌های گردشگری در استان اعلام آمادگی می‌کند تا هر کمکی جهت تهیه این اتوبوس‌ها لازم است را به بخش خصوصی بکند.
وی ادامه داد: اتوبوس‌های گردشگری باید سفارشی ساخته شوند و کارهایی روی آن‌ها انجام شود تا امکان نمایش به‌صورت LED روی بدنه آن فراهم شود بعد از آن این اتوبوس‌ها در شهرهای مختلف گردانده شده و اطلاعات مربوط به مناطق مختلف بروی آن به نمایش گذاشته می‌شود.
جوادی با اشاره به اینکه فضای داخل اتوبوس نیز باید برای سوار شدن مسافران محیا باشد، عنوان کرد: بخش خصوصی متولی انجام این طرح است و در صورت اجرایی شدن آن جهت دریافت تسهیلات معرفی می‌شوند.
سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در ابتدای کار حدود سه اتوبوس گردشگری در استان پیش‌بینی شده است، خاطرنشان کرد: امکان دارد علاوه بر اتوبوس چند خودرو ون هم جهت این کار در نظر گرفته شود چراکه در برخی مناطق استان به دلیل شرایط جغرافیایی امکان تردد اتوبوس وجود ندارد.
وی با تاکید بر اینکه طرح اتوبوس‌های گردشگری در ابتدا در شهر تهران، برای طرح‌های گردشگری درون شهری و تهران‌گردی برنامه‌ ریزی شد، بیان کرد: این طرح امکان اجرا شدن در چهارمحال و بختیاری را نیز دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3