باشگاه خبرنگاران/رئیس پلیس فتا سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش پلیس فتا عامل مزاحمت‌های اینترنتی برای زن جوان شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ‌ علی سرحدی گفت: در پی شکایت خانمی جوان مبنی بر مزاحمت اینترنتی برای او و خانواده اش توسط فردی ناشناس در شبکه اجتماعی "واتس اپ" موضوع در دستور کار تیمی از کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص متهم با استفاده از بستر نرم افزار شبکه اجتماعی پیام رسان واتس اپ با ایجاد پروفایلی اقدام به مزاحمت اینترنتی برای شاکی و در پی این مزاحمت زمینه ایجاد اختلاف خانوادگی، سوء ظن همسرش و آبروریزی در بین بستگان و اقوامش را فراهم کرده است.
رئیس پلیس فتا سیستان و بلوچستان تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا با استفاده از سرنخ‌های موجود تحقیقات خود را آغاز و متمه را مردی ۴۲ ساله و ساکن یکی از مناطق هسته مرکزی شهر زاهدان است شناسایی و به پلیس فتا احضار کردند.
وی تصریح کرد: در بازجوئی‌های به عمل آمده مشخص شد متهم شوهر دوست شاکی می‌باشد و از قبل با همسر شاکی اختلاف داشته و برای انتقام جوئی و اختلاف انداختن بین این زوج جوان دست به این اقدام زده است.
رییس پلیس فتا سیستان و بلوچستان با اشاره به معرفی متهم به مقام قضائی خاطر نشان کرد: فضای مجازی به خصوص شبکه‌های اجتماعی محلی برای ایجاد مزاحمت برای دیگران و سرگرمی نیست و هرگونه ایجاد مزاحمت و سلب آسایش کاربران در فضای مجازی جرم بوده و برابر قانون با فرد خاطی برخورد می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c