تسنیم/معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: مشکل امروز کشور نقدینگی و نیاز به گردش پول در بخش تولید است که با نگاه بلندنظرانه در بخش‌های صنعتی و کشاورزی می‌توان بسیاری از مشکلات را برطرف کرد.
محمد امامی امین امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به ضرورت تعامل و مشارکت بانک‌ها با واحدهای تولیدی اظهار داشت: بیشترین مشکل واحدهای تولیدی عدم تعامل بانک‌هاست که این موضوع با توجه به تأکید مقام معظم رهبری بر ایجاد اشتغال و رونق تولید مسئولیت‌ها را دوچندان می‌کند.
وی بیان کرد: دلیل مهّمی که دشمن تاکنون نتوانسته در دستیابی به اهداف خود موفق باشد استقلال اقتصادی و پیشرفت در حوزه‌های تولیدی است که سبب شده مورد هدف تحریم‌های ظالمانه دشمن قرار گیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به خودکفایی در بسیاری از بخش‌ها افزود: باید دلسوزانه و با نگاهی مشفقانه از این وضعیت عبور کنیم که اگر توفقی در استان تهران حاصل شده نتیجه توجه بخش دولتی و بخش خصوصی است و در مقابل اگر عقب‌ماندگی وجود دارد به مجموعه این شرایط بستگی دارد.
امامی امین ادامه داد: بخش مهّمی از مشکل امروز کشور نقدینگی و نیاز به گردش پول در بخش تولید است که با نگاه بلندنظرانه در بخش‌های صنعتی و کشاورزی می‌توان بسیاری از مشکلات را برطرف کرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: ما وامدار شهدا هستیم که اگر این تحریم‌ها نبود ایران مبدل به کشوری می‌شد که حسرت بسیاری از کشورها را برمی‌انگیخت.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar