فارس/ موسی‌الرضا صفری ظهر امروز در گفت و گویی اظهار کرد: در هفته جاری نیز بازار هفتگی چهارشنبه‌بازار همچنان در مکان قبلی خود یعنی در بلوار الغدیر گرگان دایر خواهد بود تا کار زیرساخت‌های مکان جدید بازار هفتگی چهارشنبه‌بازار به اتمام برسد.
وی تصریح کرد: براساس وعده‌ای که به کسبه و مردم شهرستان گرگان دادیم مبنی بر اینکه انتقال بازار اصلی چهارشنبه بازار تا قبل از آماده شدن زیرساخت‌ها در مکان جدید انجام نمی‌شود با توجه به اینکه در هفته جدید نیز بازار هفتگی به پایان نخواهد رسید و همچنان فعالیت‌ها در این زمینه ادامه دارد.
معاون خدمات شهری شهرداری گرگان با بیان اینکه تا اطلاع ثانوی بازار هفتگی شهرستان گرگان در بلوار الغدیر دایر است، ابراز کرد: فعلا بازار هفتگی در محل بلوار الغدیر برپا خواهد بود و به زودی با اتمام زیرساخت‌ها، سرویس بهداشتی و پارکینگ این بازار هفتگی به جاده سعدآباد گرگان انتقال داده خواهد شد.
صفری خاطرنشان کرد: کارشناسی در راستای مکان جدید بازار هفتگی چهارشنبه باز صورت گرفته است و برای سهولت دسترسی شهروندان به این مکان نیز تدابیری اندیشیده شده است و با سازمان حمل و نقل هماهنگی صورت گرفت تا خط ویژه اتوبوس از محل شهرداری به سمت بازار هفتگی به صورت مستمر فعالیت کند.
وی اذعان کرد: به محض انتقال بازارهفتگی چهارشنبه بازار به مکان جدید چندین دستگاه اتوبوس برای انتقال شهروندان از محل میدان شهرداری به سمت بازار هفتگی چهارشنبه بازار فعال خواهند بود.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar