فارس/طی مراسمی با حضور فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، کوروش محرابی به عنوان فرمانده جدید منطقه دوم دریایی ولایت معرفی شد.
امیر دریادار حسین خانزادی در آئین تکریم و معارفه فرمانده منطقه دوم دریایی در جمع مسؤولین کشوری و لشکری شهرستان جاسک، پیشرفت و توسعه روز‌افزون جمهوری اسلامی ایران را مرهون امنیت حاکم در کشور دانست و اظهار داشت: اگر امنیت نبود هیچ توسعه و پیشرفتی برای کشور محقق نمی‌شد.
وی در ادامه افزود: در جمهوری اسلامی ایران، نیروهای مسلح وظیفه برقراری امنیت را به عهده دارند و از آن جا که جمهوری اسلامی ایران، کشوری برخوردار از نعمت دریا و مرزهای آبی گسترده است، نیروی دریایی وظیفه حفظ و حراست از این مرزها را بر عهده دارد.
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دریا فرصت‌های کلانی را در اختیار کشور ایران اسلامی قرار داده که برقراری ارتباط با دوستان یکی از این فرصت‌ها است.
امیر دریادار خانزادی از نعمت امنیت به عنوان موضوع اصلی یک کشور یاد و تصریح کرد: در دریا و نیروی دریایی یکی از شاخص‌ترین بخش‌ها، برقراری امنیت در یک کشور است.
وی در ادامه، گام دوم انقلاب را گام اصلی برای تمدن‌سازی و شکل‌گیری تمدن جمهوری اسلامی ایران دانست که با همت جوانان این امر محقق می‌شود.
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در ادامه به دیدار با فرماندهی معظم کل قوا اشاره کرد و افزود: معظم له در این دیدار، در مبحث احیاء نیروی دریایی فرمودند: ساخت و ساز و زیر‌ساخت و نیروی انسانی، در رأس امور قرار گیرد.
خانزادی، برقراری امنیت را یکی از وظایف نیروی دریایی در منطقه نام برد و گفت: با تامین امنیت منطقه، ظرفیت تمدنی منطقه به ویژه سواحل مکران محقق خواهد شد.
وی بیان کرد: احداث فرودگاه و همچنین بیمارستان درحال احداث شهرستان جاسک از گام‌های بلند نیروی دریایی در توسعه سواحل مکران است.
گفتنی است، در پایان این مراسم، امیر دریادار حسین خانزادی از زحمات امیر دریادار دوم رضا عباسی تقدیر، و سپس ناخدایکم کوروش محرابی را به عنوان فرمانده جدید منطقه دوم دریایی ولایت معرفی کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی