ایسنا/ مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از برگزاری مهرواره کشوری نیایش در کرمانشاه خبر داد.
مهناز فتاحی با اشاره به منتشر شدن فراخوان شرکت در مهرواره کشوری "نیایش" از سوی این اداره کل افزود: این مهرواره در بخش‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی و برای مخاطبین هشت تا ۱۸ سال برگزار خواهد شد، ضمن اینکه مربیان کانون پرورش فکری نیز می توانند آثار خود را برای شرکت در این مهرواره ارسال کنند.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه موضوعات آثار ارسالی در بخش فرهنگی این مهرواره را شامل تحقیق و پژوهش، کاردستی، نشریه دیواری و... عنوان کرد و افزود: نقاشی، خوشنویسی، عکاسی، سفال، پویانمایی، فیلم کوتاه و... از عناوین اعلام شده در بخش هنری از سوی دبیرخانه این مهرواره است. در بخش ادبی نیزشعر، داستان، نثر ادبی و...به عنوان موضوعات پیشنهادی اعلام شده‌ است.
فتاحی با بیان اینکه کانون پرورش فکری کرمانشاه مجری برگزاری مهرواره نیایش است، گفت: علاقمندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه این مهرواره در مجتمع فرهنگی هنری آفرینش واقع در شهرک کارمندان کرمانشاه ارسال کنند.
وی آخرین مهلت ارسال آثار به این مهرواره را پایان مردادماه امسال اعلام کرد.
وی با اشاره به برنامه ریزی برای حضور چهره های شاخص کشوری حوزه کودکان و نوجوانان در زمان برگزاری آیین اختتامیه این مهرواره، گفت: آیین اختتامیه این مهرواره آبان ماه امسال در کرمانشاه برگزار می‌شود.
به گفته فتاحی همزمان با برگزاری آیین اختتامیه، نمایشگاهی از آثار برگزیده شرکت کنندگان این مهرواره به مدت حدود یک برپا می شود.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه هدف از برگزاری مهرواره نیایش را پرورش حس دینی وایجاد حس انس و الفت کودکان و نوجوانان با خداوند عنوان و ابراز امیدواری کرد: برگزاری این مهرواره بتواند نقش مهمی درنزدیک شدن و شناخت بیشتر کودکان و نوجوانان از خداوند داشته باشد.
وی گفت: در تلاشیم تا این مهرواره را گسترش داده و امیدواریم روزی آن را به صورت بین المللی در کرمانشاه برگزار کنیم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :