ایسنا/ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از جذب بیش از 600 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزا در استان خبر داد.
حسن عزیزی در خصوص میزان تسهیلات اشتغالزایی تخصیصی به استان گفت: از محل تسهیلات اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری و اعتبارات اشتغال ویژه مناطق زلزله زده استان مبلغ 1017 میلیارد و 545 میلیون تومان تسهیلات از سوی دولت برای استان کرمانشاه مصوب شده که تاکنون 910 میلیارد و 676 میلیون تومان آن به استان تخصیص یافته است. 
وی افزود: تاکنون از محل این تسهیلات اشتغالزا در استان 625 میلیارد و 850 میلیون تومان، معادل 69 درصد سهمیه ابلاغی توسط بانک های عامل کشاورزی، پست بانک، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید جذب شده و پیش بینی می شود از محل این تسهیلات زمینه ایجاد 22 هزار و 733 فرصت شغلی فراهم شود.
عزیزی اظهار کرد: در راستای شفاف سازی، اسامی دریافت کنندگان تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری و تسهیلات اشتغالزایی ویژه مناطق زلزله زده استان در پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به آدرس الکترونیکی https://kermanshah.mcls.gov.ir در اختیار عموم قرار دارد. 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی