صدا و سیما/سردار سرتیپ قاسم رضایی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده مرزبانی خوزستان در اهواز با بیان این مطلب افزود: کشورمان با 15 کشور همسایه می باشد و از این نظر سومین کشور جهان هستیم و باید از این فرصت برای مروادات بیشتر برای مقابله با تحریم ها استفاده کنیم.
وی تاکید کرد: مرز در کشومان یک جایگاه مهم و استراتژیک در همه ی موضوعات از جمله امنیت دارد و در فرمایشات مقام معظم رهبری و قانون اساسی کشورمان بر دفاع و اهمیت مرز بارها تاکید شده است.
فرمانده مرزبانی خوزستان با اشاره به ظرفیت ها و جایگاه سرزمین خوزستان ادامه داد: خوزستان کربلای ایران و مشهد شهیدان سرفراز است و باید بدانیم شهدا و مردم خوزستان چه حماسی در این سرزمین آفریده و در کجا خدمت می کنیم.
سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه ولی عصر خوزستان نیز در این مراسم گفت: خوزستان یک استان مهم و با اهمیت است و نیروهای مسلح با همه امکانات آماده دفاع از مرزهای کشورمان هستند.
وی افزود: همه مرزهای هوایی، دریایی و خاکی با داشتن برنامه های مناسب ازسوی مرزداران غیور خوزستان به خوبی حفاظت می شود.
در این مراسم با تقدیر از خدمات سردار عبدالله نظرپور ، فرمانده پیشین ، سردار لطفعلی پاکباز به عنوان فرمانده جدید مرزبانی خوزستان معرفی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335