ایسنا/مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان گفت: در سال گذشته ۴ آژانس متخلف در رفسنجان بدلیل موارد نقض قوانین پلمپ شدند.
علی زارع با اشاره به عملکرد سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری رفسنجان در سال گذشته، اظهار کرد: در سال ۹۷ برای ۲۵۵ فقره سرویس مدارس در رفسنجان پرونده تشکیل و ۱۹۰ مورد کارت سرویس مدارس صادر شد.
وی با اشاره به تمدید ۹۵۷ مورد پروانه رانندگی تاکسی و آژانس، خاطر نشان کرد: در سال ۹۷ تعداد ۲۶۰ پروانه جهت رانندگان تاکسی و آژانس صادر و همچنین تعداد ۷۰۰ پرونده جهت خودروهای دیزلی در رفسنجان تشکیل و ۱۲۶۴ فقره پروانه فعالیت جهت رانندگان خودروهای دیزلی صادر شده است.
زارع افزود: در سال گذشته حواله لباس فرم برای رانندگان تاکسی و حواله لاستیک برای برخی رانندگان آژانس صادر شده است.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان در خصوص عملکرد حوزه اتوبوسرانی بیان کرد: برای اولین بار سال گذشته در رفسنجان پایانه درون شهری با ظرفیت چندین ایستگاه اتوبوس در خیابان چمران احداث گردید و جهت رفاه حال مسافران تعداد ۱۴ ایستگاه اتوبوس نصب و تجهیز و تعداد ۵ پل جلوی ایستگاه‌ها ساخته شد.
زارع با بیان اینکه تعداد ۴۵ دستگاه اتوبوس در سطح شهر فعال می باشند، تصریح کرد: این سازمان در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی (دعای ندبه، نماز جمعه، نمازهای عید، ایام محرم و راهپیمایی ها) جهت جابجایی مردم عزیز شهرمان خدمت رسانی می کند.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان در ادامه با تأکید بر اینکه به صورت روزانه از ایستگاه‌های تاکسی و دفاتر آژانس رفسنجان بازدید می شود، گفت: در سال گذشته ۴ آژانس متخلف در رفسنجان بدلیل موارد نقض قوانین پلمپ شدند.
زارع تصریح کرد: در سال ۹۷ همچنین ۸ دستگاه تاکسی متخلف نیز در رفسنجان توقیف و ۷ فقره پروانه فاقد اعتبار رانندگان تاکسی ضبط شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00