نافع/رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، از کشف 3 کیلو و 600 گرم هروئین با لفافه، در 2 عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با همکاری پلیس شهرستان ملایر و استان البرز خبر داد.
به گزارش نافع، سرهنگ "هادی قزوینه ای"، در تشریح این خبر گفت: با تلاش های اطلاعاتی چند ماهه کارکنان مبارزه با مواد مخدر استان، باند قاچاقچیانی که اقدام به تهیه و انتقال هروئین به شهرستان ملایر می کردند شناسایی شدند.
وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی خودرو متهمان در ورودی شهرستان ملایر شناسایی و در بازرسی از آن، یک کیلو و 100گرم هروئین کشف و 2 متهم که زن و شوهر بودند در این خصوص دستگیر شدند.
سرهنگ قزوینه بیان کرد: با توجه به اشراف اطلاعاتی ایجاد شده و با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز در یک اقدام عملیاتی و به موقع منزل این متهمان در استان البرز شناسایی و در بازرسی از آن ، 2 کیلو و 500 گرم هروئین (در مجموع 3 کیلو و 600 گرم هروئین با لفافه) کشف و یک متهم دیگر در این خصوص دستگیر و 2 دستگاه خودرو سواری نیز توقیف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پایان گفت: اشراف و تعامل اطلاعاتی عملیاتی، دو رویکرد موثر در سطح ناجا می باشد که ظرفیت های گسترده ای را برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر ایجاد می کند و فرماندهی انتظامی استان همدان از این ظرفیت نهایت بهره را می برد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e