فارس/فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از کشف 26 رأس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.
محمد معصومی امروز از کشف دام قاچاق در شهرستان تویسرکان خبر داد و اظهار کرد: مأموران مستقر در ایست و بازرسی دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان تویسرکان حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه نیسان مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی گفت: در بازرسی‌های صورت گرفته از این خودرو، 26 رأس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز کشف و سه متهم در این خصوص به مرجع قضایی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان با اشاره به ارزش ریالی محموله قاچاق کشف شده، بیان کرد: کارشناسان ارزش احشام کشف شده را حدود 350 میلیون ریال برآورد کردند.
وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح ارتقای انضباط ترافیکی در تویسرکان افزود: در راستای افزایش احساس امنیت و پاسخگویی به مطالبات مردمی، طرح ارتقای انضباط ترافیکی طی دو روز گذشته در این شهرستان اجرا شد.
معصومی تصریح کرد: مأموران انتظامی شهرستان با تشکیل تیم‌های عملیاتی در نقاط مختلف شهرستان تویسرکان موفق به توقیف 45 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف شدند.
وی در پایان یادآور شد: شهروندان به منظور مباره با قاچاق احشام و مقابله با مجرمان و متخلفان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک و جرم و ناهنجاری با پلیس 110 تماس گرفته و پلیس را در امر مبارزه با قاچاق دام و کالا همراهی کنند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e